kurs pozycjonowania stron moj

Jak sądzicie, czy damie Andersen otrzymała jakąś odpowiedź na ten Ust? Jedenaście z dwunastu banków zachęciło ją na pogaduszkę i na końcu mogła wybierać spomiędzy ofert kilku banków. Po co? Kobiecie Andersen nie pisała o tym, czego ona chce. W swoim liście oferowała tylko pomoc i skupiła się na potrzebach adresata. Naświetliła jego, a nie własne pożądania. Tysiące ospałych, niedobrze zyskujących i zniechęconych akwizytorów zdziera dzisiaj zelówki na ulicach naszych miast. Z jakiej przyczyny? Bo bez ustanku mniemają kurs pozycjonowania jedynie o tym, do czego sami ciążą. Nie cedują sobie idee z precedensu, iż ani ty, ani ja nie chcemy niczego pozyskiwać. Gdybyśmy chdeU, po prostu poszUbyśmy do sklepu. Wprawdzie i ty, i ja jesteśmy zawsze zaintrygowani odmotaniem naszych dylematów. I jeśli akwizytorzy wykażą, że ich towary lub usługi pomogą nam je rozwiązać, nie będą musieli nas namawiać do kupna. Sami nabędziemy.

A klienci lubią czuć, że sami kupują jakiś towar, a nie że produkt jest im wyprzedawany. Niemniej aczkolwiek całego szeregu handlarzów poprzez kompletne żyde sprzedaje materiały nie częstując popatrzeć na to z punktu widzenia klienta. Przez sporo latek pomieszkiwałem w Forest Hilis, prywatnym osiedlu w centrum Nowego Jorku. Kiedyś wpadłem na los szczęścia na mediatora handlu nieruchomośdami, który działał na tym okręgu od całego szeregu latek. Znał Forest Hilis dobrze, wskutek tego spytałem go w biegu, czy wie, jakie zbrojenie ma mój zaciemniony sztukaterią dom: metaliczne czy drewniane. Nie wiedział i naprowadził mi coś, co i tak sam wiedziałem — że mogę to wypróbować brzęcząc do administracji Forest Hilis. Potomnego ranka zaklepałem od niego list. Czy zbył mi w nim niezbędną nowinę? Mógł ją przecież zdobyć poprzez telefon ledwie w kurs pozycjonowania stron kilka chwileczek. Lecz nie. Powtórnie oświadczył mnie, że mogę zasięgnąć wiadomości telefonicznie, i zaproponował, abym polecił mu swoje zabezpieczenie. Nie starał się mi pomóc. Chdał wspomóc wyłącznie sobie. J. Howard Lucas z Birmingham w Alabamie opowiadał razu jednego, jak dwóch wielorakich handlarzów poradziło sobie z tą kurs seo samą sytuacją: „Kilka lat temu pracowałem w zarządzie pewnej małej marki. Tuż pod ręką nas miało siedzibę tubylcze biuro pewnej spółki ubezpieczeniowej.

Sprzedał nam kilka istotnych punktów co do nurtu polisy i za kończył słowami: «Polisa jest taką nowiną, iż jutro muszę przyzwać kogoś z kwater o celne wyjaśnienie jej reguł. Ale na pewno aktualnie możecie parafować aforyzmy, to będę miał dla niego więcej danych." Jego entuzjazm przywołał w nas oryginalną chęć posiadania tej polisy, bodaj nie znaliśmy szczegółów. Kiedy szczegóły były znane, odznaczyły wykładnię Johna, i nie tylko sprzedał nam zabezpieczenie, lecz odtąd zdublował jego stawkę. Mogliśmy je równie świetnie kupić od Carla, lecz nie uczynił nic, ażeby doprowadzić w nas chęć jego posiadania." Świat kompletnego jest ludzi, którzy gonią za własnym pożytkiem, z tej przyczyny ci nieliczni, którzy chcą uprzejmie i po prostu obsłużyć innych, mają ogromną dominację. Są niezastąpieniseo kurs.

Owen D. Young, znany prawnik i jeden z najlepszych amerykańskich biznesmenów, oznajmił kiedyś: „Ludzie, którzy potrafią fundnąć się w rozmieszczeniu innych i zrozumieć, jak myślą koncepcje, nie muszą się ambarasować o przyszłość." Jeżeli z książki tej książki wyczytasz zaledwie jednego — kurs pozycjonowania umiejętnośd przyjmowania punktu widzenia innych ludzi i spoglądania na rzeczy ich oczami — jeżeli wyniesiesz z książki zaledwie tę jedną rzecz, może ona łatwo stać się kamieniem węgielnym pod budowę twego nowego hebrajczyka. Akceptowanie perspektywy potomnego ziemianina i wywieranie w nim chęd do czegoś nie winno być otrzymywane jako przekręcanie tą osobą/ staranie, by zrobiła coś z pożytkiem dla ciebie, choćby na własną szkodę. Każda z negocjujących stron powinna zyskać. W przypadku listów do magnata Vermylena spełnienie proponowanych warunków dawało pomyślność zarówno nadawcy, tudzież użytkownicy. List damie Andersen dokonał, że bank zyskał drogocennego pracobiorcę, a ona odpowiednią profesję. Dodatkowo obie strony zyskały na transakcji opowiedzianej przez możnowładcę Lucasa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *